VW TRANSPORTER 2,5 TDI, 4motion, 130 HK, 96 KW
KM-visning: 18.544 km
Sidst synet: 14/02-2022
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
Greb/håndtag har ridser, håndtag ikke komplet, kan ikke åbne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm
Der er 8 sæder inklusive førersædet.
Mat og ridser hele vejen rundt om bilen.
Der er buler på højre fordør og bagsmæk.
Der er rust på venstre og højre fordør og sidedør, venstre og højre forskærm, venstre dørpanel, højre bagskærm og højre bagklap.
Højre fordør kan ikke åbnes udefra, defekt håndtag.
Sidebeklædning venstre side i midten er revnet.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 52298 BW64000 |
BW64000
WV2ZZZ7HZ7H083295
TRANSPORTER 4MOTION
2,5 TDI
2007-01-01
2022-02-14
3000
18544
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.