VA 1007, A12493, BB bådtrailer, 1 aksel
Sidst synet: 11/10-2021
Køretøjet har været kørt med, på lokationen.
Det er defekter på lygter og spejle – en defekt lygte.
Lys er ikke kontrolleret.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Manuelt betjent op haler spil.
Total vægt, ca.: 1000 kg
Last, ca.: 725 kg
Der er båd holdere med mange justerings muligheder.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 58737 ED2523 |
VA
1007
BB
2010-05-05
2021-10-11
1000
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.