PEUGEOT 406 sedan, 2,0 HDI, 107 HK, 79 KW
KM-visning: 283.522 km
Sidst synet: 24/02-2022
Der er stenslag på motorhjelm.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Der er rust i forreste del af taget.
Der er ridser på højre side og bagklap.
Der er rust ved venstre baghjul.
Beklædning i førerdør er løs.
Rat har slidmærker.
Fjernbetjening defekt, kan ikke låse bilen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges kun med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse, sælges uden registreringsattest.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 59437 BV92033 |
PEUGEOT
406
2,0 HDI SEDAN
2004-11-27
2022-02-24
1950
2004
283522
Har huller
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.