Påhængsvogn 0,5 T, med påløbsbremser og håndbremse
Vurderet resterende dækmønster: ca. 13 mm.
Dækstørrelse: 7.50 R16 C.
Trailer er med træfinerbund.
Størrelse: længde – 365 cm, bredde – 180 cm, højde - 120 cm.
Lad størrelse: længde indvendig – 204 cm, bredde indvendig – 104 cm, højde - 50 cm.
Trækøje mangler.
Mør stik.
Højre og venstre markeringslygte defekt.
Fremstår med rust på store dele.
Trailer var ikke funktionstestet.
Vægt, ca.: 570 kg.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52287 67139 |
67139
2131
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.