MERCURY MARINER påhængsmotor.
Four stroke, 1F1021 1KA.
Model: 4 takt, 9.9 HK, 20 IN.
Motoren er transportskadet, bundrammen er revnet og der er andre skader på motoren.
Serie nummer: 1R251259
Vægt: 39,5 kg
Drivskrue medfølger
Ligger på en palle, ca. L x B x H: 130 x 80 x 55 cm
Ubrugt, ligger i originale emballage.
Olie, skrue og instruktions bog medfølger.
Der skal påfyldes olie inden opstart.
KW – 7.28 / HP – 9.9
LB – 87
F9.9 MLH.
Der er skader på påhængsmotor – se foto.
Tilstand skadet.
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 52138 |
MERCURY MARINER
Model: 4 takt,
9.9 HK, 20 IN.
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.