Jakker, station M/72 og M/80, 100 stk., mørkeblå
M/72 – 60% uld, 40% polyester.
M/80 – 100% uld.
Alle jakker er uden knapper.
8 forskellige størrelse:
M/72 – 9/EL – 6 stk.
M/72 – 6/EL – 27 stk.
M/72 – 1/M – 16 stk.
M/72 – 18/K – 12 stk.
M/72 – 14/EK – 1 stk.
M/80 – 46/C2 – 9 stk.
M/80 – 46/C3 – 16 stk.
M/80 – 10/M – 13 stk.
Pakket i 2 store papkasser.
Fylder en palle. L x B x H: 120 x 80 x 90 cm.
Samlet vægt: ca. 130 kg
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 53486 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.