1 stk. GRAM køleskab, h. glasdør med lås, indvendig lys RF.
Sølv, R134a-refrigerant.
RH3MG075, 4550 102 G.
Type: KG410 RH, 60 Hz, LM 5M.
Serie nummer: 10246293
Climateclass: T (5M1)
Med 6 stk. reoler.
Display virker ved tilslutning af 220 V strøm.
Størrelse, ca. L x B x H: 67 x 60 x 188 cm
Sælger oplyser: vil ikke køle, ikke fejlsøgt yderligere.
1 stk. GRAM køleskab, h. glasdør med lås, indvendig lys RF, foder mangler
Sølv, R134a-refrigerant.
Type: KG410 RH, 60 Hz, LM 5M.
Serie nummer: 10062881
Climateclass: T (5M1)
Med 7 stk. reoler.
Størrelse, ca. L x B x H: 67 x 60 x 178 cm
Sælger oplyser: brugt som frugtkøleskab ved buffet, vil ikke køle korrekt.
1 stk. GRAM køleskab 2/1 GN compact K610 RH.
Type: K610 RG
Serie nummer: 10351805
Climateclass: 4 (M1)
Sølv, R600a, 230V, 50Hz, 291 W, 1,50 A.
Køleskab lugter indvendig og har mug.
Sælger oplyser: kontinuerlig jordfejl, på 230V, ikke fejlsøgt yderligere, øverste låge indtil kompressor mangler låsebeslag.
Størrelse, ca. L x B x H: 89 x 69 x 190 cm
Alle 3 køleskabe ligger på palle.
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 52129 52130 52131 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.