DALSGAARD skurvogn.
Størrelse, ca. L x B x H: 6,60 x 2,70 x 3,40 meter.
Vægt, ca.: 3,2 tons.
Yderbeklædning malet træplader med brugsspor.
Vanger af træ, ca.: 175 x 90 cm.
Der er vinduer i højre side og bagpå, dør i venstre side.
Træktrekant er skåret af og ligger i vognen.
Alle hjuler flade, fælge rusten.
Dækstørrelse: 6.00 – 9
Der er bord, stole, skabe og 22V strøm stik i vognen.
Der er TV, model: RANKASENE, ældre model.
Der er 3 radiator og lys i loft.
Der er 4 stk. donkraft ligger i vognen – se foto.
Der er 1 stk. trappe stige i vognen – se foto.
Der er ingen nøgler.
Vogn er i dårlig stand.
Vogn kan ikke køre.
Materiale var ikke funktionstestet.
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 52081 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.