VW TRANSPORTER 2,0 TDI, BMT, kombi, kort, 149 HK, 110 KW
KM-visning: 87.609 km
Sidst synet: 26/04-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Højre front trafikskadet, lygter ligger bag i bilen.
Lygter og spejle har ridser.
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Antenne mangler.
Der er 8 sæder inklusive førersædet.
Trafikskadet front, venstre forskærm, motorhjelm, lygter.
Dele ligger i varerum – se foto.
Der er ridser på motorhjelm, bagklap, bagkofanger, forkofanger, venstre og højre fordør og sidedør, højre bagskærm.
Der er lakskade/rust på vinduesramme/tag frontrude.
Plastikbeskyttelse til bagerste vinduesvisker mangler.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.