VW TOURAN 1,6 TDI, BMT, SCR, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 125.068 km
Sidst synet: 03/10-2023
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke – kontroller kølervæske – mangler ikke. (se foto)
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er 7 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på forkofanger, bagkofanger, bagklap, højre og venstre fordør og bagdør, venstre bagskærm.
Der er lakrust på bagklap.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64340 BS57393 |
BS57393
WVGZZZ1TZHW100486
TOURAN
1.6 TDI BMT SCR 115
2017-11-02
2023-10-03
2180
2017
125068
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.