VW PASSAT 2,0 TDI, SCR, variant, DSG7, 190 HK, 140 KW
KM-visning: 138.918 km
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm
Der er huller fra lygter/udstyr foran, på siderne, på tag og på bagklappen indvendigt.
18’’ alufælge, med brugsspor.
Der er hundegitter i bilen.
Der er ridser/mærker fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Der er ridser på forkofanger, bagkofanger, bagklap, tag, venstre og højre fordør og bagdør, venstre og højre bagskærm.
Der er buler på højre og venstre bagskærm, højre og venstre for og bagdør.
Der er rust på venstre bagskærm.
Plastik dæksel til bagerste vinduesvisker mangler.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.