VW PASSAT 2,0 TDI, SCR, DSG7, variant, 200 HK, 147 KW
KM-visning: 197.683 km
Sidst synet: 05/11-2021
Det er defekter på lygter og spejle – ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Der er huller fra lygter/udstyr foran, på siderne, på tag og på bagklappen indvendigt.
18’’ alufælge, med brugsspor.
Der er hundegitter i bilen.
Supplerende oplysninger fra registrerings attest: dispensation.
Der er ridser/mærker fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Der er ridser på bagklap, bagkofanger, højre og venstre for og bagdør, højre og venstre bagskærm.
Der er buler på motorhjelm.
Samling venstre forskærm/forkofanger er ikke ok.
Loftlampe løs og beklædning over venstre bagdør er gået fra – se foto.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.