VW PASSAT 2,0 TDI, BMT, variant, DSG6, 190 HK, 140 KW
KM-visning: 214.105 km
Sidst synet: 04/07-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm
Der er huller fra lygter/udstyr foran, på siderne, på tag, på sidespejle og på bagklappen indvendigt.
18’’ alufælge, med brugsspor.
Der er hundegitter i bilen.
Der er ridser fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Der er ridser på motorhjelm, bagkofanger, bagklap, venstre og højre bagdør, venstre fordør og bagskærm, højre forskærm.
Der er skab med 2 skuffe og en hylde fra SORTIMO i bagagerum.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.