VW PASSAT 2,0 TDI, automatik, variant, 170 HK, 125 KW
KM-visning: 451.969 km
Sidst synet: 09/03-2023
Hornet virker ikke.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
19’’ alufælge, med brugsspor.
Der er ridser på venstre forskærm, venstre for og bagdør og bagkofanger.
Indvendig beklædning ved bagsæde i venstre side er løs, ligger i bagagerum.
Radio afmonteret.
Der er rust ved antennen og over forruden.
B2B nummer | 52789 DR48446 |
DR48446
WVWZZZ3CZAE140327
PASSAT VARIANT
2,0 TDI AUT.
2010-07-22
2023-03-09
2190
451969
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.