VW PASSAT 1,8 TSI, variant, 160 HK, 118 KW
KM-visning: 81.134 km
Sidst synet: 08/12-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller og mangler en del – se foto.
Forruden er revnet.
Lygter og spejle har ridser, højre spejl er løs.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er huller fra lygter/udstyr foran, på siderne, på tag, på sidespejle og på bagklappen indvendigt.
Antenne mangler.
17’’ alufælge, med brugsspor.
Der er ridser fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Mangler ved instrumentbord / midterkonsol – se foto.
Der er hul i front gitter.
Dæksel mangler til brændstof, knækket af.
Der er ridser på forkofanger, bagkofanger, bagsmæk, højre og venstre for og bagdør.
Der er revne ved plastik venstre markeringslygte.
Der er rust på dørpanel ved højre fordør, højre bagskærm, bagsmæk, venstre bagskærmkant, højre og venstre forreste skærmkant.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.