VW GOLF 1,6 TDI, BMT, variant, 105 HK, 77 KW
KM-visning: 176.035 km
Sidst synet: 30/03-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser og forlygter mat.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Antenne mangler.
Der er ridser på forkofanger, motorhjelm, bagkofanger, bagklap, tag, venstre og højre for og bagdør, venstre og højre bagskærm.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64343 AL70285 |
AL70285
WVWZZZAUZEP549967
GOLF VARIANT
1.6 TDI BMT 105 HK VARIANT
2014-04-07
2022-03-30
1920
2014
176035
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.