OPEL ASTRA 1,6 sports, tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 65.221 km
Sidst synet: 29/03-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
reb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er ridser på tag, bagkofanger, forkofanger.
Der er små ridser på hele venstre og højre.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64342 AE25181 |
AE25181
W0LPD8ED7D8043169
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2013-05-22
2023-03-29
2010
2013
65221
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.