OPEL ASTRA 1,6, sports tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 93.737 km
Sidst synet: 12/01-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle har ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Antenne mangler.
Der er ridser på forkofanger, motorhjelm, bagkofanger, tag, bagklap, venstre fordør og bagdør, venstre bagskærm.
Der er små ridser på hele højre side.
Dæksel til sprinklerdysse højre forlygte mangler.
Gummiliste under forkofanger er løs – se foto.
Der er lakskade på vinduesramme frontrude ved tag.
B2B nummer | 64337 AB31882 |
AB31882
W0LPD8EDXD8017505
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2012-12-21
2023-01-12
2010
2013
93737
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |