OPEL ASTRA 1,6 sports tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 78.446 km
Sidst synet: 27/12-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Forruden er revnet.
Det er defekter på lygter og spejle – ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Hjulkapsel på højre baghjul mangler.
Der er ridser på motorhjelm, forkofanger, front, bagkofanger og tag.
Der er ridser på venstre og højre bagskærm, venstre og højre for og bagdør, venstre forskærm.
Der er lakskader på tag ved frontrude / vinduesramme.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64292 AB31885 |
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2012-12-21
2022-12-27
2010
2013
78446
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.