OPEL ASTRA 1,6 sports tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 88.193 km
Sidst synet: 23/02-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Der er 4 sæder inklusive førersædet.
Antal siddepladser (information fra registrerings attest): 5
Venstre forhjul skadet – se foto.
Der er ridser på for kofanger, motorhjelm, tag, bagkofanger, bagklap, venstre og højre fordør og bagdør, venstre og højre bagskærm, højre forskærm.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64291 AC61567 |
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2013-03-12
2023-02-23
2010
2013
88193
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.