OPEL ASTRA 1,6 sport, wagon, classic, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 135.028 km
Sidst synet: 04/01-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjet har servicebog med opdateret service.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er ridser på forkofanger, motorhjelm, tag, bagklap, bagkofanger.
Der er små ridser på hele venstre og højre side.
Der er buler på bagerste kofanger venstre hjørne.
Dæksel mangler til sprinkler ved forlygterne.
Der er rust i brønd til reservehjul, bagklap og motorhjelm indvendig.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64330 CW30934 |
CW30934
W0L0AHL35B2027027
ASTRA WAGON CLASSIC
1,6
2010-11-24
2023-01-04
1860
135028
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.