OPEL ASTRA 1,6 classic, sports tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 74.900 km
Sidst synet: 21/06-2022
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er ridser på motorhjelm, forkofanger, bagklap, bagkofanger, venstre og højre bagskærm, venstre og højre for og bagdør, højre forskærm.
Der er lakskade i tag ved frontrude.
Dæksel mangler til sprinklervæske ved forlygter – se foto.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64333 JF23287 |
JF23287
W0L0AHL35C2083424
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2012-06-27
2022-06-21
1860
2012
74900
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.