MITSUBISHI COLT 1,1
KM-visning: 90.699 km
Sidst synet: 25/01-2022
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke. (se foto)
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Det er defekter på lygter og spejle – spejl er ridset.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
16’’ alufælge, med brugsspor.
Der er rust på begge vinduesvisker arme og dørpanel under højre bagdør.
Der er buler på højre fordør, bagskærm og bagklap.
Der er ridser på venstre fordør, venstre og højre bagskærm, tag venstre side ved bagdør, bagklap, bagkofanger, forkofanger, højre fordør, højre bagdør, højre forskærm og motorhjelm.
Højre forskærm og fordør er sort.
Samlingen mellem højre forskærm og kofanger skæv.
Inderbeklædning på venstre fordør mangler, dæksel ved spejl.
Der er mug på sæderne.
B2B nummer | 56981 XX36267 |
MITSUBISHI
COLT
1,1
2005-11-28
2022-01-25
1450
90699
Trænger til rengøring
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.