HONDA CBR, 600F, 85 HK, 62,5 KW
KM-visning: fejl på instrumentpanel, kan ikke se km tæller.
Sidst synet: 08/05-2013
Køretøjet har været startet med eksternt batteri.
Køretøjet har defekt batteri.
Køretøjet har ikke været kørt på lokation, da der skal ekstern strøm på for at starte.
Gummi ødelagt på greb.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2 mm – for, ca. 0 mm – bag.
Der er ridser på tank, skærm og sideskjold.
Front kåbe mangler – se foto.
Håndbremse greb er knækket, gummi på håndtag, højre og venstre defekte.
Der er huller i sadel.
B2B nummer | 52787 AD44821-2 |
HONDA
CBR
600 F
1990-01-15
2013-05-08
385
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.