HÅG HO4 CREDO kontorstol.
Antal: 13 stk.
Enkelte med huller i stoffet.
SAVO IKON kontorstol.
Antal: 1 stk.
SAVO IKON kontorstol, med armlæn.
Antal: 1 stk.
SAVO kontorstol.
Antal: 1 stk.
Kontorstole fremstår med brugsmærker.
Fylder 4 paller:
L x B x H: 120 x 80 x 130 cm.
L x B x H: 120 x 80 x 130 cm.
L x B x H: 120 x 80 x 130 cm.
L x B x H: 120 x 80 x 130 cm.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 52108 52109 52110 52111 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.