FORD 4600 Traktor
Sælger har startet men ikke kørt traktoren på pladsen. Se video
Årgang 1978
Timer: 5771,5
Traktoren har baglift
Traktoren har PTO bagest
Traktoren har frontvægte
Registreringsattest medfølger.
Traktoren har/kan have rust og ridser efter alder og brug
Sælger oplyser at traktoren virkede ved hensætning på lager.
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
B2B nummer | 60731 |
FORD
4600
UOPLYST
1978-12-31
1987-01-07
3750
Generel samlet vurdering: |