Beskrivelse
TEXAS PREMIUM 5175 TR/W rotorplæneklipper.
Motor: TG570V 173 cc OHV.
Arbejdsbredde: ca. 500 mm
Baghjulstræk.
Motor tørner, men starter ikke.
BILLY GOAT KD510 løvsuger.
Motor: HONDA GCV 160, 5,5 HK.
Motor tørner, men starter ikke.
Rekylstart lettere defekt.
BILLY GOAT TKD 502 SP løvsuger.
Motor: BRIGGS & STRATTON.
Motoren kan tørnes, men er delvis adskilt og ukomplet.
Flere andre dele på maskinen er ukomplette.
Græskantskærer, TURFCO.
Type: N2-EDGE-R-RITE
Motor: HONDA GX 4,0 HK
Motor tørner, tænder kortvarigt, starter ikke.
HONDA VMC43 motorenhed til f. eks. busskrydder.
OHC 4 takts.
Motor tørner, starter ikke.
YAMABIKO – E09 – 21E hækkeklipper.
Klippebredde, ca. 550 mm
Motor adskilt.
Der er kasse med diverse motordele til diverse plæneklippere m. v.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 59464 59465 59466 59472 59473 59474 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|