CITROËN C4 CACTUS 1,6, 4-dørs med bagklap, 5 man, 99 HK, 73 KW
KM-visning: 222.024 km
Sidst synet: 13/12-2021
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2 mm
Supplerende oplysninger fra registrerings attest: tilkoblingsanordning: ja.
Der er ridser på begge døre og bagskærm i højre side, samt hele venstre side og bagklap.
Der er stenslag på taget og bagklap.
Der er lakskader på bagklap.
Hattehylde mangler.
B2B nummer | 52791 DF65093 |
DF65093
VF70BBHYBGE579476
CITROËN
C4 Cactus
1,6 4-DØRS MED BAGKLAP 5 Man
2017-01-25
2021-12-13
570
1610
2016
222024
Trænger til rengøring
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.