Beskrivelse
CITROËN C3 VAN 1.2 PureTech 82 5D
Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen.
KM-visning: 199598
Der er 3 stk. nøgler til køretøjet.
Der er små stenslag i forruden.
Lys, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl/mangler.
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster ca. 3 mm
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 55315 |
Reg. Nr.: |
XS95560
|
Chassisnummer: |
VF7SXHMRPJT732687
|
Mærke: |
CITROËN
|
Model: |
C3 VAN
|
Type: |
1.2 PureTech 82 5D
|
Første registreringsdato: |
2019-03-06
|
Sidste synsdato: |
2023-02-14
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Ja
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Totalvægt (Kg): |
1510
|
Model Årgang: |
2019
|
Km visning: |
199598
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Nej
|
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|