Beskrivelse
BOMAG BT60/4 jordloppe-stamper.
Årgang: 2006
Motor: HONDA GX100, 3,0 HK, 2,5 KW
Vægt, ca.: 62 kg
Plade mål, ca.: 340 x 280 mm
Motor tørnet, men starter ikke.
Pladevibrator.
Motor: HONDA G200, 5,5 HK
Plademål, ca.: 530 x 500 mm
Motor tørnet, men starter ikke.
Skærm over remtræk mangler.
MAKITA el-nedbrydningshammer med transportvogn og diverse mejsler.
2000 Watt
Type: 1810
Årgang: 2005
Afprøvet på lokation, virker.
PROBST flisetang.
Type: TSZ – uni
Bæreevne max: 500 kg
Årgang: 2005
Gribevidde: 50 – 570 mm
Flisetang – ukendt fabrikant.
OKSBØL MASKINFABRIK løftekøretøj til flisetænger.
Med hydraulisk betjening.
Der er 2 luftgummihjul, størrelse: 480/400 x 8.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 59447 59448 59449 59451 59452 59500 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|