THULE 1 aksel, bådtrailer, UH2000, med påløbsbremser og næsehjul
Størrelse, ca.: længde – 6500 mm, bredde – 1850 mm.
Vægt, ca.: 1500 kg.
Last, ca.: 1125 kg.
Dækstørrelse: 185 x 14.
Vurderet resterende dækmønster: 6-8 mm.
Der er manuelt spil, betjeningshåndtag mangler.
Lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Lys er ikke kontrolleret.
El-stik, 13-polet.
Der er standard kugletræk.
Bagkofanger bulet.
Fremstår med rust og brugsmærker.
Trailer var ikke funktionstestet.
Påhængsvognen har ridser.
Påhængsvognen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Påhængsvognen kan ikke besigtiges inden budgivning.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af påhængsvognen.
Sælges uden nummerplader.
Påhængsvognen sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Ved afhentning kan køber IKKE forvente assistance til læsning og surring af købt påhængsvogn.
Påhængsvognen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af denne påhængsvogn på vegne af ejer.
B2B nummer | 52330 71492 |
71492
UH2000C238NA49875
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.