Ammunitionsskab M/85, HMAK, med 2 hylder.
Nummer: 219
Der er 2 stk. nøgle.
Farve: camouflage grøn.
Størrelse, ca. L x B x H: 80 x 50 x 150 cm
Der er rester af olie inde i skabet.
Materiale har rust, brugsmærker og rider.
Fylder en palle, ca. L x B x H: 150 x 80 x 75 cm
Materiellet har ridser.
B2B nummer | 52229 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.