Beskrivelse
Schaerer Prime
En fuldautomatisk espresso-maskine, designet til at skabe et bredt udvalg af kaffedrikke med minimal manuel indgriben.
• Intuitiv Touchscreen: Maskinen er udstyret med en brugervenlig touchscreen-grænseflade, der gør det nemt at tilpasse parametre som kaffestyrke, mælkens temperatur og skumkonsistens.
• Kvalitet og Konsistens: Schaerer Prime er kendt for at levere kaffe af høj kvalitet og ensartethed. Avanceret teknologi sikrer konsistente resultater ved hver brygning.
• Stor Kapacitet: Designet til arbejdspladser med moderat til højt kaffeforbrug, kan Schaerer Prime betjene en betydelig mængde kunder i løbet af dagen.
• Mange Drikkevarianter: Fra espresso til cappuccino og latte - Schaerer Prime kan tilpasses forskellige smagspræferencer og behov.
• Automatiseret Rengøring: Maskinen har automatiserede rengøringsfunktioner, der letter vedligeholdelse og sikrer hygiejne.
• Holdbar Konstruktion: Bygget til intensiv brug og kommercielle miljøer, er Schaerer Prime konstrueret til at modstå tidens tand.
Sælger oplyser: Trænger til vedligeholdelse men virker
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 55084 |
Mærke: |
Schaerer Prime
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|